Ada Kokulu Sabunlar

toplu4KEÇİ SÜTÜ SABUNLARI;

Zeytinyağlı Keçi Sütü Sabunu Başta hassas, alerjik ciltler ile BEBEK ve ÇOCUKLARA özel. Sütün içeriğindeki vitamin ve mineraller, cildin doğal yağ dengesini koruyarak temizler ve besler, onarır, nemlendirir. Cilde ve saça kremsi bir yumuşaklık kazandırır.

 

Zeytinyağlı Keçi Sütü Sabunu- Lavanta Sütün içeriğindeki vitamin ve mineraller, cildin doğal yağ dengesini koruyarak temizler ve besler, onarır, nemlendirir. İçeriğindeki bal ve diğer yağlar sütün bu özelliklerini destekler, kuvvetlendirir. Lavanta yağı ve tanecikleri ölü deriyi soymaya yardımcı olurken; cilt ve saç, kremsi bir yumuşaklık kazanır.

 

Zeytinyağlı Keçi Sütü Sabunu- Kahve Sütün içeriğindeki vitamin ve mineraller, cildin doğal yağ dengesini koruyarak temizler ve besler, onarır, nemlendirir. İçeriğindeki bal ve diğer yağlar sütün bu özelliklerini destekler, kuvvetlendirir. kahve yağı ve tanecikleri ölü deriyi soymaya yardımcı olurken; cilt ve saç, kremsi bir yumuşaklık kazanır.


toplu5

SPESİYAL SABUNLAR;

Zeytinyağlı Aloe Vera Sabunu İçerdiği mineraller ve enzimler cildi besler, tazeler ve yeniler. Güçlü nemlendirme etkisi kurutmadan temizlerken; saç derisini güçlendirir ve ciltte, kırışıklıkların oluşmasına engel olur.

 

Zeytinyağlı Gelincik Sabunu Gelincik özünün antioksidan etkisi cildi temizler, tazeler. Gözaltı morluklarını azaltmaya yardımcı olur. Menekşe yağının onaran, tedavi eden, yenileyen etkileri ile mükemmel sonuçlar yaratır.

 


toplu1

Zeytinyağlı Lavanta Sabunu Cildi ve saçları tonik etkisi ile temizler, yağ dengesini oluştururken doğal koruma sağlar. Hücre yenileme ve saç dökülmesini önlemede etkilidir. Kokusunun aromaterapi etkisi, sakinleştirir, rahatlatır.

Zeytinyağlı Yasemin Sabunu Kuru-hassas cilt. Yoğun besleyici özelliği ile cildi nemlendirerek onarır, tazeler, esneklik kazandırır. Özel kokusunun aromaterapi etkisi, yatıştırır, rahatlatır, stresten arındırır.

Zeytinyağlı Jojoba Sabunu Kuru-normal cilt, saç. Vücudun salgıladığı yağa benzediğinden cilt, hızla emer ve yumuşar. Saç dökülmesi, sivilce, cilt kırışıklıkları, vücut çatlakları ve tıraş sonrası bakımda onarıcı etkileri vardır.

Zeytinyağlı Papatya Sabunu Her cilt ve saç Anti bakteriyel ve peeling özelliği ile cildi ve saçı temizler, arındırır. Saçları güçlendirir, parlaklık ve canlılık kazandırır. Aromaterapi özelliği ile sakinleştirir.

Zeytinyağlı Menekşe Sabunu Kuru- hassas – normal cilt, saç. Aromaterapi özelliği ile sakinleştirirken, cildi derinlemesine temizler.Sivilce ve aknelerin giderilmesiyle, saç dökülmesine karşı olumlu etkileri vardır. Kuru saç ve ciltler için tam bir nem kaynağıdır. Canlı, parlak saç ve ciltler için ideal.

toplu2

Zeytinyağlı Biberiye Sabunu Yağlı ve normal cilt. Antiseptik özelliği ile cilt akneleri ve ergenlik sivilcelerine karşı etkilidir. Saç dökülmesi ve selülite karşı olumlu sonuçları görülmüştür.

Zeytinyağlı Kekik Sabunu Yağlı-karma cilt. Güçlü antiseptik özelliği ile sivilce, akne, siyah nokta vb. cilt sorunlarında çözümleyicidir. Saç diplerini besleyerek kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Ekstra Zeytinyağlı Sabun Kuru- hassas – normal cilt, saç. Zeytinyağı, içerdiği yüksek E vitamini ile cildin ihtiyacı olan nemi karşılayarak, parlak, taze bir görünüm almasını sağlar. Antioksidan özelliği hücre yenilenmesine yardımcıdır. Ekstra zeytinyağı, ekstra gliserin, ekstra sağlıklı cilt ve saçlar.

Zeytinyağlı Ardıç KatranıSabunu Kuru- hassas – normal cilt, saç. Antiseptik özelliği ile mikroplardan arındıran ardıç katranı;cilt aknesi,egzama, sivilce, kaşıntı vb. bazı cilt problemlerinde özellikle tercih edilir. Saç derisini güçlendirerek kepek oluşumunu önlemeye de yardımcıdır.

Zeytinyağlı Çam Terebentin Sabunu Kuru – hassas cilt, saç. Yoğun nemlendirme ve onarma özelliği taşır. Ciltte kırışıklıkların oluşmasını önlemede yardımcıdır. Hassas ve yıpranmış saçların bakımını yapıp, dökülmesi önlemeye yardımcıdır.

Zeytinyağlı Defne Sabunu Kuru – hassas cilt, saç. Antiseptik(akne, sivilce, kaşıntı,saç dibi yarası vb.) ve anti bakteriyeldir. Besleyici ve onarıcı etkisiyle cildin ve saçın; sağlıklı,canlı, parlak, bakımlı olmasına yardımcıdır.

Zeytinyağlı Portakal Sabunu Yağlı cilt, saç. Cildi derinlemesine temizlerken gözeneklerini açar. Cildin yağ dengesini sağlarken, antiseptik özelliği ile sivilce ve aknelerin yok olmasına yardımcı olur. Yağlı ve ince telli saçlara hacim verir.